Product code: 18875628 // MPN: 55BDL4511D/00 // EAN: 685417580880
8-12 business days (1 pcs available)
Similar products
Intel S1700 CORE i5 12600KF TRAY 10x3.7 125W GEN12
Code: 18054522
Available from 4 to 10 days
Intel Core i5 12400 LGA1700 18MB Cache 2,5GHz retail
Code: 19503323
8-12 business days
AMD AM5 Ryzen 7 9700X WOF 3.8GHz MAX 5.5GHz 8xCore 16xThread 40MB 65W
Available from 4 to 10 days
Intel S4677 XEON Gold 6430 TRAY 32x2.10 270W
AMD Ryzen 5 8600G 5,0GHz AM5 22MB Cache
8-12 business days
HPE Intel Xeon-Gold 5415+ 2.9GHz 8-core 150W bulk
New entry
Intel S1150 i7 4790 TRAY
Intel S1700 CORE i5 12600K BOX 10x3.7 125W WOF GEN12
Intel S3647 XEON GOLD 6248 TRAY 20x2.5 150W
Intel S1700 CORE i9 12900F BOX 16x2.4 65W GEN12
Intel S3647 XEON GOLD 6234 TRAY 8x3.3 130W