StarTech 45PAT2MWH 2m White Cat 5e Cable
Product code: 22587822 // MPN: 45PAT2MWH // EAN: 0065030860178
New entry
Available from 4 to 10 days (63 pcs available)
Similar products
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 45" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 5.00m lila LSZH Polybeutel
Code: 14255722
Available from 4 to 10 daysGood Connections Cat.6A Patchkabel S/FTP HF schwarz 15m
Code: 24962722
Available from 4 to 10 daysROLINE GREEN U/FTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, blau, 3 m
Available from 4 to 10 daysDIGITUS HP-kompatibl mini GBIC(SFP)Module.1.25Gbps.20km.DDM
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, weiß, 10m,