StarTech 45PAT1MGR 1m Gray Cat 5e Cable
Κωδικός: 22588022 // Κωδικός προμηθευτή: 45PAT1MGR // EAN: 0065030859875
Νέο προϊόν
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
EFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH 2.00m gelb
Κωδικός: 24931622
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| All in one: | |
| Gaming: | |
| Μέγεθος Οθόνης: | 45" |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
METZ CONNECT OpDAT Patchkabel LC-S APC/LC-S APC OS2 wei 20,0m
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 7.50m grau
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 30.00m weiß
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchk. S/UTP Cat.5e TM11 Dätw. 5502 7.50m grau
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6, S/FTP, PiMF, PVC, 250MHz, weiß, 50m,
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 10.00m grau Plat.LSZH Polybeutel
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 7.50m orange
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB Duplex Patchkabel LC-LC 50/125 OM4 LSZH 1.2mm 1.0m viol.