800W ASPOWER R2A-DV0800-N - Netzteil (intern) - 80 PLUS Platinum
Κωδικός: 24059922 // Κωδικός προμηθευτή: 99997247 // EAN: 4260455643511
Νέο προϊόν
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (7 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
XPG Pymocore 850G SFX ATX 3.0 80 Plus Gold voll modular
Κωδικός: 16446622
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες
500W Thermaltake SMART DPS G Digital 80+ Bronze
Κωδικός: 18287722
850W COUGAR Netzteil GEX PRO 850W ATX3.1 / 80 Plus Gold / Modular
Νέο προϊόν
1600W ASUS Netzteil PRO-WS-1600P 80+ Platinum
750W AEROCOOL ADVANCED TECHNOLOGIES AeroCool AERO BRONZE - Netzteil (intern)
1050W Thermaltake Toughpower GF A3 Snow
650W Xilence Performance C+ XP650R6.2
750W be quiet! Power Zone 2
1000W Sharkoon Rebel P20 SFX 1000W (black. 1x 12 Pin High Power Anschluss. 2x PCIe. Kabelmanagement. 1000 Watt)
1250W MSI Netzteil MAG A1250GL PCIE5
Thermaltake Dr. Power III Power Supply Tester
1600W MSI Netzteil MEG Ai1600T PCI5
500W FSP Fortron FSP520-20RAB